Zoologův deník, sobota

19. srpna 2019 v 12:00
V sobotu dopoledne probíhal základní výcvik jako obvykle bez ohledu na to, že je něco jako víkend. Stihli jsme zpěv, tanec i rozhlédnout se po okolí.
Odpoledne jsme v pěti disciplínách měřili stupeň získané zdatnosti a šikovnosti. Teorií získané vědomosti jsme nyní převedli do praxe. Simulací pohybových stereotypů jsme napodobovali pohyb žabek, kamzíků, opic a píďalek. Podle toho, jak rychle si celý tým osvojil daný zvířecí pohyb, se umístil v žebříčku naší zvířecí olympiády. Dnešek byl vyloženě nakloněn červenému týmu, který po napínavém konečném rozstřelu se žlutým, vyhrál celou olympiádu.
Nejnapínavější program nás čekal až po večeři. Došlo na druhé závěrečné kolo soutěže Voice of Svornost. Celý program uvedl sbor koučů, jejichž řady se rozšířili o hosty Daru Rolincovou, Martu Jandovou a celý sbor tvrdil drsňák Rytmus. Vystoupení koučů mělo několik částí v různých hudebních stylech a sklidilo nekonečný aplaus.
Následně se soutěžící z prvního kola prezentovali se svým koučem nebo koučkou. Výběr písní i jejich zpracování bylo neskutečně pestré. Starší soutěžící se nechali podpořit při vystoupení celým svým týmem. Diváci nevěděli, co sledovat dřív. Hudební doprovod, hair styling, kostýmy, showman ship, nebo hudební přednes. V závěrečném hodnocení diváků vyhrála na plné čáře Adélka Šturmová, která svým minimalistickým zpracování a vlastním hudebním doprovodem na ukulele, zcela uchvátila celé publikum.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama