Mise Désmifotós - základna, den 9.

21. srpna 2018 v 20:00
Den devátý
Ranní budíček byl dnes předsunutý a následovala snídaně, po které jsme si na záda naložili již připravenou výstroj a výzbroj doplněnou o cestovní amarouny.
Krátkým pochodem jsme se dostali na start přesouvacích vozítek, které nás svezli do údolí a přiblížily nás k teleportovacímu lanovému zařízení. Přesun byl několikaminutový. Brzy jsme se ocitli v rozšířeném simulačním prostoru Sněžka. Tady jsme ve výšce 1 603 m n.m. zazpívali několik písní pro radost, lepší aklimatizaci a pro pár kolemjdoucích.
Po velkém potlesku jsme se lehkou mlhou vydali z hory dolů, abychom cestou na naší základnu pátrali po zprávách, které zanechal lid Simeíosi. Na každé základně, kterou jsme míjeli, byla pro nás připravená zpráva v mnoha vesmírných jazycích. Tyto zprávy bylo nutné nejprve rozluštit a pak informace v nich uchované využít k pochopení osudu lidu Simeiosů. Ze zpráv a indicií nakonec vyplynulo, že tu nedaleko zanechali tito návštěvníci velké překvapení, které odhalila skupina Bakared.
Zasloužené večerní amarouny se podávaly v podobě smaženého sýra s bramborem.
Po zdolaných téměř 15ti kilometrech v řídkém horském vzduchu, jsme pro regeneraci těla i ducha shlédli ve školícím středisku český muzikál.
Nechť nás síla zítra opět provází!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama