Mise Désmifotós - základna, den 7.

20. srpna 2018 v 10:46
Dobré ráno všem,
dnešní ráno upozorňovalo na velmi parný den. Už při zpěvu se nad námi utvořily mraky, proto tancování na terase nebylo tak náročné.
Energii jsme doplnili amarouny s názvem VKZ "se třemi".

Po polední pauze jsme rozjeli meziplanetární obchod. Naše posádky se pohybovaly vesmírem. Po přistání na planetě, kterých bylo celkem 8, bylo možné nakupovat nebo prodávat různé komodity jako vodu, plutonium, diamanty, mimozemšťany atd. Ve vesmíru zároveň přepadávali vesmírní piráti. Piráty se mohla stát jakákoliv posádka, která zakoupila dostatek zbraní. Militaristické posádky začaly mít brzy převahu. Pacifisté, kteří nedokázali svým poctivým obchodem nahradit prvotní ztráty, podlehli dravějším posádkám. Ani pozdější půjčku od banky už nedokázali proměnit a konec obchodování skončilo velkými rozdíly mezi posádkami. Někteří už nedokázali zachránit svůj zůstatek na účtu a skončili hluboko pod hranicí bankrotu. Jiné posádky se vyhoupli k zisku několika tisíc fotonů.

Pro uklidnění vášní následovala teorie. Přesunuli jsme se do školícího střediska. Pro získání zkušeností s organizací a průběhem misí jsme shlédli záznam z expedice ADAM 84, kterou podnikli návštěvníci z 25. století.
Tato expedice je pro nás velkým zdrojem inspirace, proto její studování pokračovalo i po večerních amarounech.

Dobrou a ještě lepší noc z kajut astronautů do údolí…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama