Mise Désmifotós - základna, den 6.

19. srpna 2018 v 10:42
Den 6.
Už při snídani se mezi ranními amarouny objevila další indicie navádějící ke slavné osobnosti show bysnysu. Tyto indicie přicházejí z místní kuchyně. Sbíráme je a časem dle nich určitě určíme hledanou osobnost.
Dnes jsme si po snídani dopřáli testování námi vyrobených amarounů. Výsledky byly uspokojivé. Konzistence bezvadná, ale chuť nijak zajímavá, spíš žádná. Ještě budeme muset zapracovat na receptu.

Choreografie a výuka písní pokračuje slibně každým dnem se vylepšujeme.

Po poledním klidu nám byla doručena zpráva od cizich civilizací. Jelikož byla zašifrovaná v tajence, bylo nutné splnit nemálo úkolů, abychom rozluštili jednotlivá slova. Někomu se dařilo lépe a někomu méně přijít na systém záznamu této civilizace. Nakonec jsme rozluštili tajemnou zprávu všichni:

´´Buďte vítáni, kdo na tuto planetu v míru přicházíte. Náš lid se nazývá Simeíosi a obýval tuto planetu po dobu sto oběhů nedlouho po zhroucení naší domovské hvězdy. Tato planeta se stala naším přechodným domovem, protože naše planetární soustava byla hvězdou pohlcena. Tato planeta je krásná a rozmanitá. Hostí spoustu druhů organismů a nerostné bohatství. Přesto jsme zde nemohli zůstat kvůli malé velikosti této planety a vydali jsme se hledat jiný vhodný domov pro náš lid. Prosím, pobývejte zde mírumilovně a ohleduplně a žijte blaze!
Velký lid Simeíosi"

Před večerními amarouny jsme si zasportovali při vybíjené a bejzbólu. Nehráli jsme dlouho, když nás překvapil velký shluk H2O nad našimi hlavami, který nás rychle zahnal do bezpečí a sucha naší základny. Zbývající čas do jídla jsme si ukrátili promítáním fotografií a filmů z již uskutečněných akcí a výcviků, abychom si připomněli své úspěchy a poučili se z chyb ostatních.

Večer jsme si krátili "Nesmírně vesmírnými sázkami", při kterých se lehkomyslně i promyšleně hazardovalo s vysokými částkami. Prohry střídaly výhry, až se před spaním sázení uzavřelo a pořadí jednotlivých týmů bylo sečteno, podtrženo a fotony rozděleny. My jsme se ihned rádi rozdělili do kajut a den ukoncili ve vodorovné poloze.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama