Mise Désmifotós - základna, den 10.

23. srpna 2018 v 14:07
Den 10.
Celý dnešní den byl ve znamení vystoupení pro seniorskou skupinu vesmírných skautů. Měli velký zájem se podívat, co všechno jsme po sobu našeho pobytu nacvičili.
Odpoledne jsme všechnu naši techniku, jak hudební, tak kosmickou - námi vyrobenou, instalovali před základnou. Otestovali jsme nastavení zvuku a spolehlivost spojení. Když nám vše ladilo, a bylo připraveno, posilnili jsme se svačinou.
Následoval více jak hodinový koncert, z kterého byli všichni posluchači i vystupující dojati na maximum. Naše výkony publikum ocenilo neutuchajícím potleskem následovaným několika hudebními přídavky. Na závěr věnovali diváci mnoho pozemských fotonů na účet našeho výzkumu.
Před večeří se nám promítali záběry z osmdesátých let, kde jsme na archivních snímcích poznávali důstojníky MOZKU, kteří v té dávné historii zpívali vesmírné paprsácké písně jako my nyní. Poznali jsme důstojnici Hvězdnou, Volantis, Kostronauti a další. Bylo znát, že desítky let nenadělalo žádné zásadní změny na usměvavých tvářích našich velitelek.
Večer nastalo oblíbené obchodování. Na základně byl otevřen dobře zásobovaný obchod. Opakováním dobře nacvičených činností jsme vydělávali vesmírné platidlo, kterým jsme vykoupili celý obchod. Každý si do kajut odnášel plno úlovků a potom následovala sladká hybernace.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama