Úterý - den třetí

5. září 2017 v 23:39 | AK
Hezký večer!

Opět se hlasí Paprsek ze Švýcarska, tentokrát už celá chata spí, ale zpravodajství je potřeba!

Dnes jsme opět zvládli dva koncerty... První z nich byl v nám již dobře známém kostele v Oberdiessbachu, který má nejen krásný, převážně dřevěný interiér, ale taky skvělou akustiku. Tam se to zpívá a hraje samo! Všechno jsme tedy připravili ke koncertu, naše tempo a efektivita stavění aparátu se postupně vylepšuje, a pak už se kostel začal plnit studenty z místní školy, věku převážně pubertálního, což bylo při produkci znát. Zazněly písně od těch, věnovaných nejmenším, přes místní švýcarské, až po hity zpěváků a zpěvaček jako Céline Dion, Adele a tak dále... Místní drsňáci se asi nad Titanikem nedokázali tolik rozněžnit, proto byli vyzváni k tanci při písni "Tancuj, tancuj, vykrúcaj", a šlo jim to výtečně! Kamarádi v publiku je odměnili rykem a Markétka bublifukem.

Po koncertě jsme byli pozváni za odměnu do školy na oběd, pochutnali jsme si na salátu, špagetách a nakonec přišla "žaluzie" - dezert z listového těsta, na kterém byly vyskládány plátky švestek a jiných ovocí... (Omlouvám se, že to tu místy začíná vypadat jako blog o jídle, jinak to ale nejde)

Následně jsme opět nasedli do autobusu, tentokrát rozpáleného, jelikož bylo přímo opalovací počasí, a projeli jsme se do Eriswilu, dalšího tradičního místa, které obvykle nechybí na našem švýcarském programu. Před tímto domovem seniorů se vždy fotíme - a tradici jsme dodrželi (koneckonců se přesvědčte sami v galerii). Vystupovali jsme na terase, publikum sedělo částečně také venku a zčásti uvnitř, ale díky obrovským otvíracím oknům/dveřím nebyli o nic ochuzeni, někteří se zaposlouchali vskutku důkladně ;)

Chvilku jsme se ještě zdrželi na terase, někteří balili, někteří fotili, někteří cvičili německý jazyk, a pak už jsme se vydali zpět k naší chatě. Před večeří Paprsáci užívali čerstvého vzduchu a vzácného volna u chaty... No a nakonec je nás k dnešnímu večeru o jednoho víc... Jakto? No dorazil Michal v doprovodu svého strýčka, takže zítra bude znít čtvrtý hlas zase o něco silněji! Tak hurá! :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Katka Kostrounka Katka Kostrounka | 6. září 2017 v 8:58 | Reagovat

Super, že Michal dorazil :-) Díky podrobnému infu si opravdu dokážeme udělat parádní představu jak se tam máte hezky. Už se moc těším na Ozvěny.....stýská se mi po Vás, Paprsáci milí :-)

2 Milada Krajova Milada Krajova | E-mail | 6. září 2017 v 12:39 | Reagovat

Dočetla jsem příjemný popis druhého
dne vaseho působení ve Švýcarsku,možná trochu s malou závistí,ze nemohu být mezi vámi.Jsem ráda,ze můj vnuk Martin toto vše může absolvovat.V červnu jsme ani nepredpokladali,ze cestu bude moci podniknout.Dobře vše dopadlo.Přejeme Vám,aby se vše vydarilo,abyste si vše krásně užili a domů přivezli krásné zážitky.Zítra se těšíme na pokračování. Zdraví babička a děda Krajovi

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama