Čtvrtek - den pátý

7. září 2017 v 23:05 | AK
Hezký večer ze Švýcar!

Dnešní den utekl, ani nevíme jak... Ráno proběhlo už klasicky, budíček obstarávají písničky z nového CD Zick Zack, které Paprsek nahrává vždy pro zájezd do Švýcarska. Stačí pustit přes mini repráček a slyši to celá chata - stěny jsou tenké, aspoň pro účely budíčku je to výhoda.
No a potom snídaně, nalodění do autobusu a odjezd, tentokrát směr Langenthal. Dnes jsme všechny potřebné věci nosili jen jednou, jelikož jsme měli dva koncerty v té samé škole - velké budově s typickými malbami, výjevy s hudebními nástroji, ale i s pracujícím lidem... Časově si je netroufnu zařadit, to nechám na znalcích - tipněte si v galerii ;)
První koncert, s trochu ranní náladou, ale přesto povedený, potom oběd, který nám servírovali přímo žáci v učebně s výhledem na vitríny s vycpanými zvířaty a různými nástroji pro biologii a fyziku.
Po obědě jen chvilička oddechu a hned zpět o čtyři patra výše do auly a další koncert, tentokrát byli žáci už spíše studenti. Na pódiu se po doporučení od sbormistrů všichni usmívali, možná to bylo i tím, že už nebylo ráno, nebo prostě tím, že si to chtěli Paprsáci užít. Vpředu před sborem se se sóly vystřídali "nejzasloužilejší" zpěváci, kteří tu letos jsou - Verča, Míša, Fiori, Honza, Martin, Michal... Ale jinak vpředu statečně stojí dvě nejmenší Paprsačky zájezdu - Kája a Eliška. Prostě celá partička, když se do toho opře, tak to stojí za to :)

Po odpoledním koncertě jsme se vydali do města, projít uličky, objevit, co se kde dá... Bylo zase krásně, tentokrát se ovšem nikomu zřejmě nepodařilo objevit stánek s balónky plněnými héliem, tak jsme se vraceli bez šmoulích zpěvů.
No a večer už nás čekala švýcarská specialita - rozpékaný sýr raclette s různými přílohami - taková večeře je náročná na elektrický proud, ale přes menší komplikace s prodlužovačkami se vše povedlo.
No a my se můžeme těšit na zítřek!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Katka Kostrounka Katka Kostrounka | 8. září 2017 v 11:02 | Reagovat

Přátelé máte se famózně....je to požitek hezky si to takhle přečíst :-) a taky trochu závist. Krátí se vám to a tak užívejte plnými doušky a my doma se už na vás příští pátek těšíme....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama