Ostrov Tonga, 23. 8.

24. srpna 2017 v 10:33
Ten, kdo nejí pestrou stravu,
pobývat může s námi na ostrovu.
Tady jíme maso lidské,
s námi je vše idylické.

Ač jsme s obavami tento den začínali, nic nenasvědčovalo, že se na ostrově stále kanibalismus provozuje. I počasí přálo našim denním činnostem.

Po obědě jsme obchodovali se zbylými zásobami. Každý si mohl, k již získaným zlaťákům, vydělat drobnými úkoly další mince, za něž si koupil výbavu nebo zásoby, dle vlastního uvážení.

Večer jsme nabídli místním obyvatelům jako náhradu masité stravy naše vnitrozemské perníčky. Každý jsme ozdobili bílkovou polevou 5 kusů. Byly opravdu chutné.
Mezitím se nám v podpalubí naší lodi začali objevovat duchové. Patrně duše sežraných pirátů na tomto ostrově. Naštěstí jsou naše lodě vybavené speciálními zbraněmi. Každý z nás ulovil ve tmě podpalubního skladiště více jak 10 duchů, a tak jsme mohli jít do svých kajut ulehnout ke spánku s vědomím, že už nás žádné hrůzy nebudou rušit.
Poslední kus mapy získali Purple notes.

Už zítra nás snad naše schopnosti a získaná mapa konečně dovede ke ztracenému pokladu!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 BT BT | Web | 14. dubna 2018 v 19:55 | Reagovat

Řecká letoviska se řadí k nejpopulárnějším místům pro letní dovolenou u moře. K nalezení tu jsou místa, uchráněná od masové turistiky i moderní a luxusní hotely pro nejnáročnější. Odcestovat je možné na hromadu ostrovů, patřící Řecku. Kupříkladu na Santorini, Krétu, Korfu, Zakynthos nebo Karpathos.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama