Ostrov Mandar, 16. 8.

17. srpna 2017 v 10:16
Není zlato, co se třpytí,
nechť zmámený jsi naší krásou.
Hlubiny jsou naše bytí,
jen zdravý rozum je tvou spásou.

Také na ostrově mořských pannen a zrádných sirén se podařilo pirátům ukořistit kousek důležité mapy. Nejšikovněji si tentokrát počínala posádka Bludného pomeranče.
Ráno jsme protáhli svá těla za příjemného teploučka. Jakmile jsme zalezli do podpalubí na snídani, už se spustila pořádná přeprška. Po ranním zpívání už ale bylo možné opět vylézt na palubu, kde jsme mohli jančit společně v rytmu písně Pucifuk.

Po obědě a klidu v kajutách jsme všichni svorně porovnávali své síly v kláních mezi posádkami. Na lanech jsme cvičili výlov mořských pannen, čištění paluby od nebezpečných sirénních vajíček a zakusili jsme těžkého života bez možnosti využít dvou nohou.

Těžký život mořský jsme si po večeři zpříjemnili uměleckým ztvárněním námořnických písní jako například: Pijte vodu a nepijte rum, Na vodě, Pod hladinou, Tam já chci žít atd.
Všichni prokázali, že se piráti můžou pyšnit velmi zdařilým hereckým, pěveckým, tanečním a výtvarným nadáním. Dobrá nálada a nápady se zkrátka na zdravém mořském vzduchu jen hrnou.

Věřím, že kurděje a ponorková nemoc se nám budou ještě dlouho vyhýbat. Za prvé nás dnešní den čekají borůvkové knedlíky a pak nás kompasová střelka vede na ostrov Hawaii.

Barevným koktejlům a karnevalu velké ALOHA!!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama