Domovský přístav, 14.8.

15. srpna 2017 v 10:05
Ahóóóój námořníci, piráti, dobrodruzi i pozemské krysy!

Přičiněním velké přílivové vlny se stalo, že jsme byli vyvrženi uprostřed tichomořských hlubin. Jsme odkázáni jen na své druhy, schopnosti a zůstáváme napospas přírodním živlům.

Na živu a v dobré náladě nás udržuje jen náš společný cíl. V případě, že bude naše plavba úspěšná, navštívíme 9 ostrovů, kde se dozvíme mnoho o jejich obyvatelích a zvláštním způsobu života.
Každá z šesti pirátských posádek se bude snažit získat devět částí mapy s umístěním ztraceného a málem zapomenutého pokladu zachráněného piráta Gianclippo de Milana.

Včera kostka osudu rozhodla, že dnešní den strávíme na ostrově Balnibarbi - ostrově záhad, tajenek a hádanek. Tady mezi doktory, vědci a hvězdáři uspěje jen ten největsí MuDrC.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Catherine de Costro Catherine de Costro | 15. srpna 2017 v 14:31 | Reagovat

Zdravím všechny pirátské posádky a přeji jim hodně štěstí při získávání všech částí mapy, aby v konečné fázi mohly najít bájný poklad. Svoji bárku s proviantem již chystám, abych se za Vámi všemi mohla v pátek, léta páně 18.8.2017, vypravit. Johohóóó´, vzhůru na palubu, dálky volají......

2 Roman Roman | 16. srpna 2017 v 10:58 | Reagovat

Tip pro vrchní IT piráta/pirátku: aktualizovat odkaz na blog v panelu vlevo na domácí stránce Paprsku

http://www.sborpaprsek.cz/soustredeni/blog/

Byla by škoda, kdyby zapadl ;-)

3 AKINOM AKINOM | E-mail | 16. srpna 2017 v 19:21 | Reagovat

Zdravím všechny odvážné a statečné piráty z vyprahlé a nehostinné rodné vlasti ;-) zajisté promluvím za všechny, když vyjádřím vřelý dík za obsáhlé zprávy z vašeho dobrodružného putování. Denně hltáme každý nový příspěvek a naše srdce plesají při pohledu na vaše rozzářené tváře :-) přeji spoustu úspěchů v dalším putování, nechť jsou všichni vaši nepřátele vámi úspěšně poraženi a všechny nástrahy zdolány.
Mnoho štěstí....jelikož ostrov Balnibarbi je ostrovem hádanek a záhad i mé jméno je proto rébusem..AKINOM ÁTAVALH :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama