Den Druhý

19. srpna 2015 v 10:41
Z bílého domu zní do údolí a širokého okolí spousta libých melodií, které můj lid lákají přijít blíže. K melodiím naši noví bratři přidávají řeč těla, kterou s radostí pozoruji a snažím se ji napodobovat, když sleduji, jak před jejich obydlím hýbají všemi končetinami. Jejich znaky mi zatím nedávají žádný smysl.
Po velkém denním jídle bledé tváře opět vyšly před obydlí. Poznaly již, jak velkým bohatstvím naše zem oplývá a snažily se v jednotlivých tlupách získat co nejvíce drahých kamenů po překonání překážek, které představovalo znakování a bezpečné minutí nebezpečných "pakanů".
S úžasem mé staré oči pozorují boj mezi čtyřmi železničními společnostmi, což jsou tlupy, které se snaží postupovat do nitra našeho území a staví železné stezky pro věčného oře. Nesou jména jako: Žluklé dráhy, Modří banditi Inc., Divoký express železnice s.r.o., WWNBE (Whired Wild New Beam Enterprises).
Po západu slunce se bílý dům otřásal, již ne tak libými melodiemi, nýbrž tóny připomínající rychlé a nepravidelné rány hromu s přidáním blesků. Když jsem přišel blíže, shledal jsem, jak se bledé tváře otřásají v nepravidelných trhavých pohybech, jakoby požily nějaké zdraví škodlivé byliny nebo do nich vstoupil zlý duch.


V dnešním denním světle jsem s radostí zřel, že jsou jejich tváře opět radostné, šťastné a vyrovnané, což mé staré srdce naplňuje radostí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama